منشی شو در حال حاضر اولین و تنهاترین سایت کاریابی در زمینه خاص (منشی) می باشد. منشی یکی از ارکان اصلی هر کسب و کاری می باشد که رابط اول آخر هر کسب وکار با دنیای بیرون می باشد. با توجه به اهمیت موضوع یافتن فرد مناسب کار راحتی نیست. کارفرما هم وقت و هزینه کافی برای آزمون و خطا ندارد. منشی شو با داشتن رزومه های افراد آماده به کار و آگهی های استخدامی این کار را تسهیل کرده است.
گرچه جامعه منشی در نگاه اول کوچک به نظر می آید اما اگر گستردگی مشاغل را در نظر بگیریم مشخص می شود چقدر جای پلتفرم منشی شو خالی بود! به عنوان مثال می توانیم مهارت های یک منشی برای اداره امور یک دفتر وکالت را با مهارت های یک منشی در اداره یک شرکت نظافتی و یا مطب دندان پزشکی و ... را مورد سنجش قرار داده و تفاوت ها را مشاهده کنیم و با دریافت این تفاوت ها اهمیت وجود پلتفرم های تخصصی بیشتر مشخص می گردد. 
ثبت رزومه برای کارجویان کاملا رایگان می باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی

درباره منشی شو

منشی شو از آغاز فعالیت تلاش کرده ، یک مجموعه پیشگام در زمینه خدمات تربیت نیروی کار,کاریابی و استخدام باشد. با توسعه روزافزون تکنولوژی، اینترنت به ویژه رسانه های دیجیتال عضوی جدایی ناپذیر از زندگی ما شده است. منشی شو با استفاده از این فضا و زیرساخت مناسب و تجهیزات به روز این مهم را برای شما ممکن می سازد تا مخاطبان هدفتان را درهر نقطه از ایران, در لحظه دنبال کنید..